fbpx

Rozjeď svůj firemní Instagram. Řeknu ti, jak na to!

Nebavme se o hodnotách, pojďme je společně budovat!

Rád bys začal budovat vlastní brand, ale nevíš jak na to?

Říkáš si, že je na čase Instagram využívat efektivně pro vlastní podnikání?

Přeješ si posunout své podnikání zase o stupeň výš?

Tak to je super! Napiš mi, ať víš, co společně můžeme s tvým Instagramem dokázat!

Naučím tě…

Už dávno nezáleží na počtu sledujících, ale na tom, jak kvalitní sledující máš. Jsem tu od toho, abych ti ukázala, jak pracovat s firemním Instagramem tak, abys vytvořil vhodné prostředí, které zaujme tvé budoucí zákazníky.

Ukážu ti…

Při spolupráci se mnou se rozhodně nudit nebudeš! Ukážu a vysvětlím ti vše ze světa Instagramu. Jelikož je to hravá platforma, je třeba být kreativní a využívat všechny funkce naplno.

Mým cílem je ušetřit ti čas, přinést kvalitní sledující a zvýšit zisky tvého podnikání!

 • Je vidět, že Denču práce baví a hlavně, že rozumí tomu co dělá. Nápady, které má jsou skvělé a vždy do práce přidá kus sebe. Radost spolupracovat.

  Zen Garden
  Zen Garden http://www.zen-garden.cz/

Co je mým cílem?

Najít Tvé hodnoty

Abychom mohli tvořit strategie, které budou fungovat, je třeba najít tvé hodnoty, podle kterých se řídíš. Najít TO, co chceš předávat ostatním pomocí této aplikace.

Instagram už dávno není pouze o fotografiích, ale o předávání informací různými způsoby a různým stylem.

Vytvořit strategii na Instagram

Když už známe tvé hodnoty, je na řadě strategie. Nejde pouze o to, co a kdy sdílíš, ale komplexně pojmeme tvůj produkt či službu a dáme tomu příběh!

Spousta firem či podnikatelů si neuvědomuje, že lidé chodí na Instagram odpočívat a hledat inspiraci či motivaci. A o tom to celé je.

Vybudovat komunitu

Na konci dne je komunita to nejdůležitější. Není to o tom, snažit se vyrůst o nespočet sledujících za jeden měsíc. Jde o vybudování důvěry.

JE NA ČASE VYUŽÍVAT FIREMNÍ INSTAGRAM EFEKTIVNĚ!

Pojďme toho společně dosáhnout!

 • Denisa je velice talentovaná markeťačka, která ví velice dobře, co firmám a podnikatelům při používání sociálních sítích chybí, na co by se měli zaměřit a jak jim pomoci. Neznám nikoho, kdo by o Instagramu věděl víc než ona.

  Jana Dubnová
  Jana Dubnová https://jaytranslations.com/

Pro koho tu jsem?

Nezáleží na tom, zda Instagram už máš, nebo ne. Společně přijdeme na to, jak tuto platformu využít na maximum.

Malé firmy

Spolupracuji s malými firmami, které mají zájem se posunout zas o něco výš. Nezáleží na tom, zda s touto platoformou máte či nemáte zkušenosti. Jsem tu od toho, abych vás provedla a nastavila strategii tak, aby byla v souladu s vaší firmou.

Volnonožci

Říkáš si, jak bys mohl Instagram využít i k tomu, aby sis našel zakázky, klienty, či poukázal na svou práci? Chceš inspirovat ostatní a máš touhu se o této aplikaci  naučit víc, ale nevíš jak začít? Jsem tu a jistím tě. Společně přijdeme na to, která forma je pro tebe nejvhodnější a kterou si nejvíce užiješ!

Podnikatele

Podnikáš, ale nevíš, jak to oživit? Jak zvýšit povědomí o své značce? Jsem tu od toho, abych ti ukázala důležité faktory, kterých je třeba si na Instagramu všímat a jak se na této platformě chovat, aby ti byla přínosem a nezabírala pouze čas.

 • Na Denisky Instagram jsem narazila náhodou a zaujala mě ihned, protože naše vnímání života i podnikání bylo velmi podobné. Až po několika týdnech sledování jsem ji oslovila o spolupráci a jsem za to moc vděčná! Je velmi praktická, otevřená, zemitá a přitom s ladem a přesností sdělí i nesouhlas. Není to člověk, který jen přikyvuje a neřekne svůj názor, a to je něco, na co narážím velmi málo. Její psaní a vnímání online světa mě baví a umí se vcítit a velmi dobře shrnout do písmenek to, o čem se bavíme, nebo "jak to mám já".Spolupráci s ní mohu jen doporučit. Je to žena pokorná, živá a usměvavá, která je pro podnikání opravdovou pomocí. Děkuji, Deni 🙂

  Darja Janíčková
  Darja Janíčková https://www.lektorum.cz/

Nejčastěji kladené otázky

Kde najdu cenové rozpětí služeb?

Cenové nabídky zasílám až po řádné konzultaci. Důvod je ten, že co klient, to jiné požadavky a jiný přístup. Někdy stačí vysvětlení základních věcí a někdy je po mně žádáno vytvořit celkovou strategii.

Vím, že chci zlepšit Instagram, co teď?

Super, první krok je za tebou. Teď následuje hovor, kde se dozvím veškeré informace potřebné k tomu, abych věděla, co je tvým cílem a proč chceš Instagram používat k podnikání.

Jsou to zásadní věci, podle kterých se tvoří strategie a já tak mohu svou práci odvést na 100%.

Budeme si volat?

ANO! To je základ. Bez toho nepochopím a nepoznám tvé hodnoty a cíle. Pokud se rozhodneš, že chceš udělat další krok, čeká nás bezplatný hovor, kde zjistíme, zda si společně sedneme a dozvíš se, jak vše bude probíhat dál.

Co když Instagramu vůbec nerozumím

To vůbec nevadí. Od toho jsem tu já, abych ti vše vysvětlila a řekla potřebné informace. Instagram je hravá platforma a taková je i spolupráce se mnou. Jde o to se bavit a užívat si výhod, které tato platforma přináší.

Napiš mi

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt