fbpx

Rozjeďte svůj firemní Instagram. Řeknu vám, jak na to!

Nebavme se o hodnotách, pojďme je společně budovat!

Jak naše spolupráce může probíhat

Měsíční správa Instagramu a Facebooku

Víte, že na správu svých sociálních sítí nemáte čas? Nevadí, od toho tu jsem, abych to břemeno za vás převzala!

2 měsíční nakopnutí Instagramu

V průběhu dvou až tří měsíců vám pomůžu nastavit celý Instagram a vytvořím ti marketingový plán aby jste pak vše mohli vést sami.

Konzulzace ohledně Instagramu

Naplánujeme si schůzku online nebo offline, kde vám v průběhu 1 až 2 hodin vysvětlím vše, co k podnikání na Instagramu potřebujete vědět.

Naučím vás…

Už dávno nezáleží na počtu sledujících, ale na tom, jak kvalitní sledující máte. Jsem tu od toho, abych vám ukázala, jak pracovat s firemním Instagramem tak, abyste vytvořili vhodné prostředí, které zaujme vaše budoucí zákazníky.

Ukážu vám…

Při spolupráci se mnou se rozhodně nudit nebudete! Ukážu a vysvětlím vám vše ze světa Instagramu. Jelikož je to hravá platforma, je třeba být kreativní a využívat všechny funkce naplno.

Mým cílem je ušetřit vám čas, přinést kvalitní sledující a zvýšit zisky vašeho podnikání!

Jak spolupráci se mnou vidí ostatní

 • Denisa je velice talentovaná markeťačka, která ví velice dobře, co firmám a podnikatelům při používání sociálních sítích chybí, na co by se měli zaměřit a jak jim pomoci. Neznám nikoho, kdo by o Instagramu věděl víc než ona.

  Jana Dubnová
  Jana Dubnová https://jaytranslations.com/
 • Je vidět, že Denču práce baví a hlavně, že rozumí tomu co dělá. Nápady, které má jsou skvělé a vždy do práce přidá kus sebe. Radost spolupracovat.

  Zen Garden
  Zen Garden http://www.zen-garden.cz/
 • Na spolupráci s Denčou oceňuji její schopnost pochopit naše potřeby a pracovat samostatně. Naše sociálně-síťové aktivity od té doby nabraly úplně jiné obrátky. Navíc díky jejímu extrémně příjemnému a profesionálnímu vystupování je spolupráce s Denčou fakt radost!

  GFluence
  GFluence https://gfluence.com/
 • Denisa přichází s celou řadou nápadů, je velmi kreativní a dokáže se vcítit do druhých. Zejména v oblasti sociálních médií a budování dlouhodobé strategie na Facebooku a Instagramu toto považuju za velmi důležitou schopnost. Spolupracujeme spolu už několik měsíců a je skvělé pozorovat, jak celý projekt získává podobu, která se mně i celé komunitě velmi líbí. Strategie na socialu je hodně o experimentování, ale Denča dokáže přicházet s prvky, které fungují v zahraničí a zasadit je do kontextu českého prostředí. To je prostě skvělé a velmi účinné!

  Martin Rosulek
  Martin Rosulek https://digitalninomadstvi.cz/
 • Na Denisky Instagram jsem narazila náhodou a zaujala mě ihned, protože naše vnímání života i podnikání bylo velmi podobné. Až po několika týdnech sledování jsem ji oslovila o spolupráci a jsem za to moc vděčná! Je velmi praktická, otevřená, zemitá a přitom s ladem a přesností sdělí i nesouhlas. Není to člověk, který jen přikyvuje a neřekne svůj názor, a to je něco, na co narážím velmi málo. Její psaní a vnímání online světa mě baví a umí se vcítit a velmi dobře shrnout do písmenek to, o čem se bavíme, nebo "jak to mám já".Spolupráci s ní mohu jen doporučit. Je to žena pokorná, živá a usměvavá, která je pro podnikání opravdovou pomocí. Děkuji, Deni 🙂

  Darja Janíčková
  Darja Janíčková https://www.lektorum.cz/
 • Spolupráci s Denčou můžeme opravdu doporučit. Často spolupracujeme s externisty a málokdo je opravdu tak pečlivý jako ona. Velmi si ceníme, že umí dodržovat termíny odevzdání práce. Je kreativní a když je potřeba, umí navrhnout vlastní řešení problému.

  Veronika Píšová
  Veronika Píšová Justwood

Co je mým cílem?

Najít vaše hodnoty

Abychom mohli tvořit strategie, které budou fungovat, je třeba najít vaše hodnoty, podle kterých se řídíte. Najít TO, co chcete předávat ostatním pomocí této aplikace.

Instagram už dávno není pouze o fotografiích, ale o předávání informací různými způsoby a různým stylem.

Vytvořit strategii na Instagram

Když už známe vaše hodnoty, je na řadě strategie. Nejde pouze o to, co a kdy sdílíte, ale komplexně pojmeme váš produkt či službu a dáme tomu příběh!

Spousta firem či podnikatelů si neuvědomuje, že lidé chodí na Instagram odpočívat a hledat inspiraci či motivaci. A o tom to celé je.

Vybudovat komunitu

Na konci dne je komunita to nejdůležitější. Není to o tom, snažit se vyrůst o nespočet sledujících za jeden měsíc. Jde o vybudování důvěry.

JE NA ČASE VYUŽÍVAT FIREMNÍ INSTAGRAM EFEKTIVNĚ!

Pojďme toho společně dosáhnout!

Pro koho tu jsem?

Nezáleží na tom, zda Instagram už máte, nebo ne. Společně přijdeme na to, jak tuto platformu využít na maximum.

Malé firmy

Spolupracuji s malými firmami, které mají zájem se posunout zas o něco výš. Nezáleží na tom, zda s touto platoformou máte či nemáte zkušenosti. Jsem tu od toho, abych vás provedla a nastavila strategii tak, aby byla v souladu s vaší firmou.

Podnikatele a volnonožce

Podnikáte, ale nevíte, jak to oživit? Jak zvýšit povědomí o vaší značce? Jsem tu od toho, abych vám ukázala důležité faktory, kterých je třeba si na Instagramu všímat a jak se na této platformě chovat, aby vám byla přínosem a nezabírala pouze čas.

Napiš mi