fbpx

Marketing na Instagramu

První svého druhu v českém jazyce

Používáte Instagram už nějaký ten pátek, a rádi byste své znalosti zvedli o další stupeň či rovnou tři výš? Tak právě pro vás je tento e-book jak dělaný! Kompletní průvodce Instagramem. Vše, co jsem se naučila za 2 roky, v jednom e-booku! Dozvíte se, jak i vy můžete používat Instagram k vašemu podnikání.

Co v e-booku najdete

Budovaní brandu na Instagramu

Tvorba marketingu na Instagramu

Jak využívat Instagram ke svému podnikání

Jak tvořit obsah a na koho cílit

Jak spolupracovat s Influencery

Jak tvořit reklamy

… a mnohem více!

Proč si e-book pořídit

Rozhodla jsem se sepsat vše, co jsem se za celou dobu, co dělám Instagram marketing, naučila. Nejedná se pouze o obecné znalosti, ale o podrobné strategie a vše, co k podnikání na Instagramu potřebujete.

Nezáleží na tom, zda prodáváte službu, produkt nebo budujete brand na Instagramu. V e-booku najdete podrobné příklady a informace, jak tuto platformu využít na 110%.

V knížce Marketing na Instagramu společně prodejme od základního nastavení až po tvorbu strategií. Čeká na vás seznam hashtagů ze všech oborů, analýza úspěšných profilů a proč tomu tak je a jakých chyb se vyvarovat.

Kompletní průvodce Instagramem

Nic víc, nic míň. Čeká na vás přes 70 stránek plných kvalitních a užitečných informací, které potřebujete k tomu, abyste i vy mohli používat Instagram k vašemu podnikání.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.